Παρουσίαση ρομποτικής τεχνικής στο Μακεδονικό Ουρολογικό συμπόσιο
Την τεχνική τους για τη ρομποτική ριζική προστατεκτομή, παρουσίασαν ο ιατροί Αθανάσιος Μπέκος και Ανδρέας Ανδρέου, στο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΟΥΡΟΛΟΓΙΚΟ ΣΥΜΠΟΣΙΟ που οργάνωσε στη Θεσσαλονίκη στις…
Την τεχνική τους για τη ρομποτική ριζική προστατεκτομή, παρουσίασαν ο ιατροί Αθανάσιος Μπέκος και Ανδρέας Ανδρέου, στο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ ΟΥΡΟΛΟΓΙΚΟ ΣΥΜΠΟΣΙΟ που οργάνωσε στη Θεσσαλονίκη στις 17-20 Οκτωβρίου, η Ουρολογική Εταιρεία Βόρειας Ελλάδας. Σε δορυφορικό συμπόσιο που πραγματοποιήθηκε για τη «ρομποτική χειρουργική στην Ουρολογία», με προεδρείο τον Α. Μπέκο και Κ. Κωνσταντινίδη, ο Α. Ανδρέου παρουσίασε τη «ρομποτική ριζική προστατεκτομή βήμα- βήμα» για την εκπαίδευση των ουρολόγων.