![Φιλανθρωπικό Gala της U4U Movember 2018-1](https://urology4u.gr/wp-content/uploads/2020/03/MM-1097-1-.jpg)
Φιλανθρωπικό Gala της U4U στα πλαίσια του Movember 2018
Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε την περασμένη Παρασκευή το Φιλανθρωπικό Gala που διοργάνωσε η Ουρολογική Ομάδα της U4U, υπό την αιγίδα της ΟΥΕΒΕ, στο SHARK cafe bar,…
Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε την περασμένη Παρασκευή το Φιλανθρωπικό Gala που διοργάνωσε η Ουρολογική Ομάδα της U4U, υπό την αιγίδα της ΟΥΕΒΕ, στο SHARK cafe bar,…
Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε την περασμένη Παρασκευή το Φιλανθρωπικό Gala που διοργάνωσε η Ουρολογική Ομάδα της U4U, υπό την αιγίδα της ΟΥΕΒΕ, στο SHARK cafe bar, στα πλαίσια των διήμερων Εκδηλώσεων Movember 2018, μήνα κατά του καρκίνου του προστάτη.
Η ομάδα της U4U υποδέχθηκε τους προσκεκλημένους της, οι οποίοι φόρεσαν “Μουστάκι” για καλό σκοπό και διασκέδασαν, προσφέροντας μ΄ αυτό τον τρόπο και δίνοντας το μήνυμα της πρόληψης και αντιμετώπισης του καρκίνου του προστάτη.
+ περισσότερα
+ περισσότερα
+ περισσότερα
+ περισσότερα
+ περισσότερα
+ περισσότερα
+ περισσότερα
+ περισσότερα
+ περισσότερα
+ περισσότερα